V rámci projektu MAP IV můžeme a budeme realizovat velké množství zajímavých implementačních aktivit pro různé cílové skupiny:

 • Osvětové akce pro širokou veřejnost,
 • Akce pro pracovníky ve vzdělávání 
 • Školní/mimoškolní akce.

Tyto aktivity a akce budeme zajišťovat ve spolupráci s odborníky v daných tématech, tak abychom Vám dali příležitost získat nové poznatky, informace, metody či inovativní přístupy ve vzdělávání.

Součástí aktivit jsou i akce zaměřené na sdílení v rámci regionu. A jedním z našich záměrů je, aby region učil region. Věříme totiž, že mezi Vámi je spousta pedagogů, kteří praktikují nové metody a zajímavé formy výuky, či přístupy o kterých na vedlejší škole nikdo neví. Byli bychom velmi rádi, kdyby právě oni inspirovali ostatní  – tento proces chápeme jako proces směřující ke zkvalitnění výuky v našem regionu. 

A protože bez Vás, pedagogů, by to nešlo, budeme rádi, když nám pomůžete akce obsahově naplnit a to za pomoci našeho plánování a organizace. Pokud máte zájem sami se zapojit, nebo víte o někom, kdo by nám dokázal dané téma představit, použijte tento nezávazný kontaktní formulář.

Dejte nám o sobě vědět

  Osvětové akce:
  Tripartita jako forma třídních schůzekFormativní hodnoceníNové formy výuky matematikyNové formy výuky češtinyKurz sebeobranyPsycholog pro rodičeInspirativní kavárnyUmělá inteligence ve vzděláváníFinanční gramotnost pro celou rodinuPrezentace NNO pro školyPrezentace SŠ, VOŠ, SOU z regionuPatologické jevy ve vzdělávání

  Akce pro pracovníky ve vzdělávání:

  Školní a mimoškolní aktivity:

  Odesláním formuláře beru na vědomí, že dochází ke zpracování osobních údajů v souladu s nářízením (EU) 2016/679 a to za účelem poskytnutí podpory projektu po dobu jeho trvání na základě právního aktu přidělení podpory pro tento projekt.